Destek

E-posta, WhatsApp, telefon üzerinden bizlere ulaşabilir, sitenin oluşturulmasından, yeniden düzenlemeye kadar tüm aşamalarda bizlerden destek alabilirsiniz.

1U2G - ONLINE WEB MENU

İhtiyacınız olan tüm konularda destek vermekteyiz.

E-Posta Destek

destek@onlinewebmenu.com e-posta adresinden detaylı destek vermekteyiz.

Telefon

0 542 340 1926 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp

WhatsApp uygulaması üzerinden takıldığınız tüm konularda sınırsız destek vermekteyiz.

Tüm işlemleri çok kolay ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Nasıl Başlayacaksınız?

Kontrol panelindeki tüm aşamalarda sırasıyla ilerleyerek online web menünüzü oluşturabilirsiniz. Kılavuz olarak sizlere tüm resimlerin ölçüleri piksel bazında verilmektedir. Takıldığınız veya anlamadığın tüm bölümlerde bizlere ulaşabilirsiniz. Yüzyüze veya uzaktan bağlantı ile tüm sorunlarınızı kısa sürede çözmekteyiz.

1U2G - ONLINE WEB MENU

Sıkça Sorulan Sorular

Basit kurulum yapılan web siteniz ve online web menünüz için izlemeniz gereken aşamalar şu şekilde;

Var olan veya tarafımızca yeni alınacak alan adınıza bir barındırma alanı (hosting) bizler tarafından açılacak olup online web menünüzün ve aynı zamanda web sitenizin kurulumu yapılacaktır.

Alan adları ve barındırma hizmetleri en düşük 1 (bir) senelik olmakla beraber 2-3-5 veya 10 senelikte alabilirsiniz. Online web menü sistemini ilk aldığınız 1 (bir) sene bu ücretler pakete dahil olup yenilemek istediğinizde sadece alan adı ve barındırma hizmetleri için ücret ödeyeceksiniz. Online web menü sistemi için yenileme işlemlerinden HERHANGİ BİR ÜCRET ALINMAYACAKTIR.

Yapılan kurulumun ardından sizlere kullanıcı adı ve şifre verilecek olup bu bilgiler ile panele giriş yapıp, firmanıza ait görsel, iletişim bilgileri, hakkımızda yazısı, menünüzü yükleyebilirsiniz.

Site ayarları sekmesinde bulunan genel ayarlar, iletişim ayarları, sosyal ayarlar, footer ayarları bölümlerinden işletmenizin logo, iletişim bilgileri, sitenizin en alt bölümünde bulunan görseli, sosyal medya hesaplarınızı, sitenizin rengini, çalışma saatleri, anahtar kelimeler ile SEO işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Tüm modülleri bu sekmede bulabilirsiniz, aktif veya pasif konuma getirip istediğiniz modülleri kullanıp size uygun olmayan modülleri çıkarabilirsiniz. Kaydetmeniz için işlemleri yaptıktan sonra güncelle butonuna basmanız yeterlidir.

Bu bölümde sitenizin en üst bölümünde bulunan kayar resimleri değiştirebilir veya ekleyebilirsiniz. Doğru resmi ekleyebilmeniz için doğru resim oranı verilmiş olup, çözünürlüğü yüksek resimleri koymanız sitenizin görsel olarak çok daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Boyutu düşük resimler kullanmanız ise sitenizin çabuk açılmasına olanak tanır.

En çok sergilemek istediğiniz 3 (üç) ürünü bu bölümde sergileyebilirsiniz. Resim ve alt bilgi şeklinde oluşturulan bu bölüme çarpıcı resim ve açıklama yazmanız tavsiye edilir.

Her gün değişen ve müşterilerinize bilgi vermek istediğiniz menüleri bu bölümden gösterebilirsiniz. Tarih ve yazı sekmesinden oluşmakta olan bu bölüm ihtiyaç duymamanız halinde Modüller sekmesinden kapatılabilir.

İşletmenizi anlatan yazının yazıldığı bu bölümde hem yazı hem işletmenize ait görsel paylaşabilirsiniz.

Bu sekme iki bölümden oluşmaktadır.

  1. Menü üst kategori
  2. Menü

Menü üst kategorisinden menünüzün ana başlıklarını oluşturabilirsiniz. Bu anabaşlıklardan varsayılan olarak seçtiğiniz bölüm siteniz açıldığında otomatik olarak gelecek kısımdır.

 

Menü bölümüne ise işletmenizin müşterilerine sunduğu tüm yiyecek ve içecekleri resmi, başlığı, fiyatı ve vermek istediğiniz tüm bilgileri girebileceğiniz alanlardan oluşmaktadır.

Fiyatlarınız değiştiğinde, yeni ürün eklemek istediğinizde, veya menünüzde bulundurmak istemediğiniz ürünler olduğunda ekle – kaldır – düzenle işlemlerini yapabilirsiniz.

İşletmenize ait paylaşmak istediğiniz tüm resimleri bu bölümde paylaşabilirsiniz. Paylaşacağınız tüm resimlerin aynı boyutta olması sitenin genel görüntüsünün çok daha iyi olmasını sağlayacaktır.

Aklınıza takılan tüm sorunlarınız için sınırsız destek alabilirsiniz. Takıldığınız tüm bölümlerde yardım isteyebilir, mevcut sürümün daha da iyi hale getirebilmemiz adına güncellememizi istediğiniz tüm bölümleri bildirebilirsiniz.

Dijital dünyaya hızlı bir giriş yapın.

Arama motorlorunda işletmenizin daha kolay bulunabilmesini sağlamanın ilk aşaması bir internet sitesine sahip olabilmektir. Online Web Menü ile sadece internet sitesine değil dijital menüye de sahip olacaksınız.

Scroll to Top
WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?